Správce dluhů

MÁŠ DLUHY, MÁM DLUHY, VŠICHNI MÁME DLUHY !!!

Ale co když u nemám na splácení?

Je více možností, jak tuto situaci řešit:

1. Varianta nechat to tak, ono to nějak dopadne.

To je ta nejhorší varianta. Před dluhy se neschováte. Končí to exekucí všeho, co vlastníte a z malého dluhu je několikanásobně vyšší. Jeden příklad za všechny. Pan Novák nezaplatil 10 pokut za jízdu načerno v MHD (10 x 700,- korun). Za tři roky ho našel exekutor a dluh byl cca 240 000,- korun a potom přišel k nám, ať mu pomůžeme. Pomohli jsme, ale bylo to náročné a těžké.

2. Varianta je „Vybíjet klín klínem“.

Půjčovat si na zaplacení jiných půjček je sebevražda. Máme plné kanceláře lidí, kteří se mysleli, že to zvládnou a se zlou se potázali. Ale i těmto lidem umíme pomoct.

3. Varianta, je vyrazit do bank a dohodnout si snížení splátek.

Banky posílají svým klientům dopisy, e-maily a sms zprávy: „Pokud se dostanete do prodlení ze splátek, s důvěrou se obraťte na pracovníky banky, dohodnou Vám snížení atd.“ Pokud jste už v prodlení se splátkami tak nepochodíte, nebo Vám nabídnou takovou splátku, která stejně nic neřeší. Většina lidí, kterým pomáháme (je jich 9 412) si to vyzkoušela na vlastní kůži. V našich kancelářích potom barvitě popisují, jak dopadli.

4. Varianta je oddlužení soudní cestou.

Je to státem posvěcená metoda, jak člověka dostat z problémů, ale má spousty úskalí. Musíte mít pravidelný příjem. Musíte mít na to, abyste do pěti let zaplatili alespoň 30% svých dluhů i s úroky. Musí všichni, komu dlužíte s tím souhlasit atd. Je to život na hranici bídy na pět let. Položte si otázku: „Máte jistotu, že budete mít pět let práci?“ Nebo: „Co když se něco stane a Vy nebudete moct splácet?“ Odpověď je: Jste na tom ještě hůř než před podáním návrhu na oddlužení. Co když Vám soud návrh neschválí. Jste v bankrotu. Existuje dluhová poradna, kde Vám poradí zdarma.

5. Varianta je svěřit své dluhy odborníkům – certifikovaným správcům dluhů.

Již čtyři roky realizují novou metodu jak dostat lidi z dluhové spirály zpět do normálního stavu. Metoda se jmenuje „správa dluhů“. Nezaplatí za Vás všechny dluhy jednorázově, ale vezmou je do správy. Postaví se na vaší stranu a začnou za vás jednat s věřiteli a spravovat vaše dluhy až do úplného splacení. Společnost se jmenuje ODDLUŽOVACÍ CENTRUM S.R.O. (www.oddluzovacicentrum.cz). Je to cesta, kterou vedeme lidi už čtyři roky a úspěšně. Jen je třeba přijít a svěřit nám Vaše problémy. Prozkoumáme oprávněnost nároků věřitelů, rozhodčích doložek a jiných. Napadneme jejich oprávněnost, pokud zjistíme pochybení ze strany věřitele. Přerozdělujeme Vaše splátky podle zákona o zvýhodnění věřitele. O všem jste informováni v informačním systému, který je na internetu. Máme celorepublikovou síť certifikovaných správců, kteří jsou kovaní v problematice dluhů občanů a pomůžou i Vám.

Že nevíte, kde správce hledat?

Pokud máte internet, stačí vyplnit žádost na www.oddluzenibankrot.cz, nebo pošlete SMS zprávu ve tvaru: „příjmení jméno PSČ číslo mobilu“ na telefonní číslo 606 45 58 58. Příklad: Novak Jan 13000 777888999. Obratem Vás zařadíme do databáze a během 48 hodin se Vám ozve Oblastní správce dluhů z vašeho regionu a začíná řešit Vaší situaci.